środa, 13 lutego 2013

Zapowiedzi


Uratuj mnie
Jennifer Echols
data wydania: 13 marca 

Zoey chciałaby zapomnieć. O tym, że jej ojciec spotyka się z dwudziestoczterolatką. O tym, że jej matka przeżyła załamanie. O tym, że szkolny outsider, Doug, nie daje jej spokoju. Życie Zoey jest kompletnym chaosem i dziewczyna radzi sobie z nim w jedyny sposób, jaki zna – jest idealna. Doskonała córka, doskonała uczennica, doskonała dziewczyna doskonałego Brandona. Do czasu. Pewnej nocy Zoey cudem uchodzi z życiem z wypadku. Kiedy budzi się w szpitalu, nie pamięta niczego z minionego wieczoru – wie tylko, że coś poszło bardzo, bardzo nie tak...
Pozwól, że ci opowiem... bajki, które nauczyły mnie, jak żyć
Jorge Bucay
data wydania: 19 lutego 

Pozwól, że Ci opowiem... to zbiór historii, przypowieści, bajek, anegdot pochodzących z różnych stron świata i różnych tradycji: hinduskiej, żydowskiej, buddyjskiej, chrześcijańskiej mający na celu lepsze poznanie i zrozumienie siebie, naszych relacji z innymi, naszych lęków, dążeń, pragnień, natchnięcie nadzieją, że można wierzyć w innych ludzi, że świat nie jest zły. Wszystko zależy bowiem od nas, od własnego pokierowania życiem.
Pozwól, że będę Twoim przyjacielem. Pozwól, że będę dla Ciebie kochającym rodzicem, opowiadającym mądre bajki, żebyś stał się odpowiedzialnym człowiekiem. Obiecuję, że nie będę mieszał Ci w głowie, po prostu posłuchaj historii, jakie znam...


Requiem
Lauren Oliver
data wydania: 20 marca

Rewolucja rozlewa się na cały kraj, oddziały rządowe śledzą i brutalnie tępią grupy Odmieńców. Jako członkini ruchu oporu Lena znajduje się w samym centrum konfliktu. Rozdarta między Aleksem i Julianem walczy o swoje życie i prawo do miłości. 
W tym samym czasie Hana prowadzi bezpieczne, pozbawione miłości życie u boku narzeczonego – nowego burmistrza Portland. Wkrótce drogi dziewczyn znów się zejdą, a ich spotkanie doprowadzi do bolesnej konfrontacji. 

Czy można wybaczyć zdradę? Czy mury wreszcie runą?


9 komentarzy:

 1. "REQUIEM"!!! *_____*
  odliczam sekundy, ale boję się momentu, w którym pomyślę "a więc to koniec..." :c

  OdpowiedzUsuń
 2. Nic dla mnie... Nie tknęłam jeszcze Delirium i nie mam tego w planach ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Requiem będzie 20 marca. ;)
  Nie mogę się doczekać!

  OdpowiedzUsuń
 4. "Requiem" to moja pozycja must have. Wprost nie mogę się doczekać tej książki :)
  No i "Uratuj mnie" wydaje się być dość interesujące.

  OdpowiedzUsuń
 5. Reqiuem - dla mnie absolutne must have.

  OdpowiedzUsuń
 6. Requiem - zdecydowanie książka którą musze przeczytać! :D Ładny nowy wygląd poza tym - tzn dla mnie nowy, dawno mnie nie było ;D Pozdrawiam i zapraszam do siebie na recenzję filmu "Lincoln" ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Ostatniej książki nie mogę się doczekac.
  Pozdrawiam ;*

  OdpowiedzUsuń
 8. Nie mogę doczekać się Requiem, całkiem ciekawi mnie też Uratuj mnie. :)

  OdpowiedzUsuń

Wydawnictwa